Update informacji na temat XXV Zjazdu Związku Rodu Żółtowskich!!!

Kochani!

Ilość uczestników jubileuszowego Zjazdu przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania oraz moce przerobowe Hotelu Diana. Wszystkich spóźnialskich zapraszamy do uczestnictwa w Zjeździe i do kontaktu z położonym w pobliżu Zajazdem NOVA. Kontaktowałam się z recepcją i są jeszcze wolne miejsca.

Bardzo proszę wszystkich nie do końca zdecydowanych i spóźnionych o kontakt i rezerwację:

Zajazd NOVA

ul. Warszawska 15
87-630 Skępe

tel. +48 728-474-382
+48 883-20-54-00
fax. + 48 54 287-77-92

e-mail: biuro@zajazdnova.pl

www: http://zajazdnova.pl/

W celu uczestnictwa w uroczystej kolacji w Restauracji Diana (a także w pozostałych posiłkach) proszę o kontakt z Panią Haliną Tężycką 601 677 131 – to informacja dla osób, które nie będą nocować w Hotelu Diana.

Bardzo proszę wszystkie osoby, które czytają ten wpis, o przekazywanie dalej 🙂

Jednocześnie chciałam gorąco pozdrowić Panią Marię Rymgayllo, której udało się ze mną skontaktować, i serdecznie zaprosić wraz z siostrą (rodziną) do uczestnictwa w Zjeździe (wiem, że Pani przegląda naszą stronę :))

Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie podaję swój numer telefonu 602 667 462 lub mail: zarzad@zoltowscy.pl

Pozdrawiam i zapraszam!

W imieniu Zarządu – Agnieszka

1 thoughts on “Update informacji na temat XXV Zjazdu Związku Rodu Żółtowskich!!!

  1. Zoltan pisze:

    Droga Agnieszko, jeśli masz mozliwość: wrzuć na stronę jakiś orientacyjny „rozkładu jazdy” samego Zjazdu – zwłaszcza godzinę Mszy św. w kościele mochowskim. Czy wyjazd spod hotelu, czy wprost z drogi kierować się pod sam kościół?

    Zapewne niejeden z nas bezpośrednio przyjedzie do parafii mochowskiej (my np. wyjedziemy bladym świtem z naszego pozagliwickiego letniego wiejskiego domu) – dlatego dobrze byłoby wiedzieć na którą godzinę przybyć, żeby sensownie zaplanować czas wyjazdu, przejazdu (z ew. pobłądzeniem – GPS potrafi swoje!) a nie delektować się „poobiednią musztardą”.

    Rzutnik AV będę miał ze sobą – załatwiłem z szefową mojego b. Instytutu. Dobrze byłoby mieć jakiś „laptok” na podorędziu. Zresztą, zobaczymy na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *