Update informacji na temat XXV Zjazdu Związku Rodu Żółtowskich!!!

Kochani!

Ilość uczestników jubileuszowego Zjazdu przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania oraz moce przerobowe Hotelu Diana. Wszystkich spóźnialskich zapraszamy do uczestnictwa w Zjeździe i do kontaktu z położonym w pobliżu Zajazdem NOVA. Kontaktowałam się z recepcją i są jeszcze wolne miejsca.

Bardzo proszę wszystkich nie do końca zdecydowanych i spóźnionych o kontakt i rezerwację:

Zajazd NOVA

ul. Warszawska 15
87-630 Skępe

tel. +48 728-474-382
+48 883-20-54-00
fax. + 48 54 287-77-92

e-mail: biuro@zajazdnova.pl

www: http://zajazdnova.pl/

W celu uczestnictwa w uroczystej kolacji w Restauracji Diana (a także w pozostałych posiłkach) proszę o kontakt z Panią Haliną Tężycką 601 677 131 – to informacja dla osób, które nie będą nocować w Hotelu Diana.

Bardzo proszę wszystkie osoby, które czytają ten wpis, o przekazywanie dalej 🙂

Jednocześnie chciałam gorąco pozdrowić Panią Marię Rymgayllo, której udało się ze mną skontaktować, i serdecznie zaprosić wraz z siostrą (rodziną) do uczestnictwa w Zjeździe (wiem, że Pani przegląda naszą stronę :))

Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie podaję swój numer telefonu 602 667 462 lub mail: zarzad@zoltowscy.pl

Pozdrawiam i zapraszam!

W imieniu Zarządu – Agnieszka

One thought on “Update informacji na temat XXV Zjazdu Związku Rodu Żółtowskich!!!

  1. Zoltan pisze:

    Droga Agnieszko, jeśli masz mozliwość: wrzuć na stronę jakiś orientacyjny „rozkładu jazdy” samego Zjazdu – zwłaszcza godzinę Mszy św. w kościele mochowskim. Czy wyjazd spod hotelu, czy wprost z drogi kierować się pod sam kościół?

    Zapewne niejeden z nas bezpośrednio przyjedzie do parafii mochowskiej (my np. wyjedziemy bladym świtem z naszego pozagliwickiego letniego wiejskiego domu) – dlatego dobrze byłoby wiedzieć na którą godzinę przybyć, żeby sensownie zaplanować czas wyjazdu, przejazdu (z ew. pobłądzeniem – GPS potrafi swoje!) a nie delektować się „poobiednią musztardą”.

    Rzutnik AV będę miał ze sobą – załatwiłem z szefową mojego b. Instytutu. Dobrze byłoby mieć jakiś „laptok” na podorędziu. Zresztą, zobaczymy na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *