Informacja z ostatniej chwili – XXVI Zjazd ZRŻ

Zarząd Związku Rodu Żółtowskich serdecznie zaprasza na XXVI Zjazd Związku Rodu Żółtowskich, który odbędzie się w dniach 14 – 18 czerwca 2017 roku w ośrodku „Leśne Ustronie” w Witnicy.
Ośrodek położony jest wśród lasów na skraju zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Jezioro Wielkie”, w województwie lubuskim, 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego.
Ośrodek wyposażony jest w salę restauracyjną, salę konferencyjną, bezpłatny monitorowany parking, salę z bilardem, stołem do tenisa , siłownię, saunę. Do dyspozycji gości pozostają również dwa stawy hodowlane (wędkarze mogą zabrać wędki). Hotel 63 miejsca w pokojach 2- i 3-osobowych oraz dodatkowo domkami letniskowymi. Stawka za 1 osobodobę z noclegiem i pełnym wyżywieniem to 103 zł w hotelu i 83 zł w domku. Dzieci do lat 3 przebywają w ośrodku bezpłatnie, powyżej 3 do 12 lat – 50% za wyżywienie.
Osoby chętne do wzięcia udziału w XXVI Zjeździe Związku Rodu Żółtowskich proszone są o wpłatę zaliczki w wysokości opłaty za 1 dobę, tj. 103 zł za miejsce w hotelu lub 83 zł za miejsce w domku, na poniższy numer konta:

Freetime Poland Sp. z o. o.
Słowik, ul. Gdańska 65
95-100 Zgierz
44 1500 1038 1210 3005 7094 0000

w tytule wpisując jaki pokój jest rezerwowany i za ile osób wpłacana jest zaliczka, w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2017 roku. Bardzo prosimy o dyscyplinę w wykonywaniu przedpłat. Hotel dysponuje ograniczoną ilością miejsc, dlatego w miarę możliwości prosimy o nieblokowanie pokojów wieloosobowych do pojedynczego wykorzystania. Jeśli osoby podróżujące samotnie nie mają nic przeciwko, żeby je z kimś połączyć w pokoju, proszę to wyraźnie zaznaczyć w trakcie rezerwacji. Domki letniskowe urządzone są bardzo skromnie i wyposażone są w łóżka piętrowe, więc nadają się raczej dla młodszych uczestników. Potwierdzenia wpłat i szczegóły dotyczące rezerwacji (rodzaj pokoju, ile osób, etc.) można przesyłać na adres: info@lesneustronie.pl Więcej informacji o ośrodku „Leśne Ustronie” dostępne na stronie http://www.lesneustronie.pl/
Proszę również obserwować naszą stronę internetową http://www.zoltowscy.pl/ gdzie na bieżąco zamieszczać będziemy aktualizacje związane z przyszłorocznym Zjazdem.

Wszelkie zapytania można kierować na skrzynkę mailową zarzad@zoltowscy.pl
Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w XXVI Zjeździe Związku Rodu Żółtowskich,

Zarząd

5 thoughts on “Informacja z ostatniej chwili – XXVI Zjazd ZRŻ

  1. Leonard Dwornik pisze:

    W programie turystyczno-rekreacyjnym warto uwzględnić odległą od „Leśnego Ustronia” o zaledwie około 15 km „dzieduszycką anomalię grawitacyjną” http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/42604,stare-dzieduszyce-%e2%80%9edziwne-miejsce%e2%80%9d-.html (dojazd lepiej opisany pod linkiem http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/32254,nowe-dzieduszyce-miejscowosc-pelna-niespodzianek.html ).
    Podczas Zjazdu proponuję też wspomnieć Alfreda Żółtowskiego z Czacza (1918-1939) – http://krzemieniewo.net/artykuly/wspomnienie.pdf
    Udanego Zjazdu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.