Informacje – zjazd 2015

2015 rok – to już dwudziesty czwarty Zjazd Związku Rodu Żółtowskich. Jak zawsze spotkamy się w czasie Święta Bożego Ciała, w tym roku przypada to w okresie 3-7 czerwca.

Ośrodek – hotel w którym odbędzie się zjazd, spodoba się wszystkim.

Hotel „ZIEMOWIT” w Jarnołtówku, położony jest w odległości pięciu kilometrów od Głuchołaz, tuż przy granicy czeskiej. Leży u podnóża Kopy Biskupa, największego wzniesienia Gór Opawskich. Można zdobyć tę górę idąc żółtym szlakiem pokonując niewielkie wzniesienia od 40 minut (szybki marsz), do półtorej godziny idąc bardzo powoli. Jarnołtówek jest osadą turystyczną ciągnącą się wzdłuż Złotego Potoku.

Obiekt jest bardzo zadbany. Pokoje z balkonami i pięknymi widokami. Są miejsca na spotkania towarzyskie przy kawie.

W koszt pobytu wliczone jest korzystanie z krytego basenu. Jest stół do tenisa stołowego, kort tenisowy na zewnątrz, boisko do koszykówki i siatkówki.

Wędkarze powinni zabrać ze sobą wędki, można tu bowiem łowić pstrągi, a złowioną rybę przyrządzi na miejscu kucharz. Są także gabinety odnowy biologicznej, ale to już odpłatnie.

W piątek tradycyjnie zamierzamy zorganizować wycieczkę, do Czech lub w kraju. Tak więc na nudę nikt nie powinien narzekać – dla każdego coś fajnego.


Koszt całkowity dla jednej osoby wynosi 100 zł. za jeden dzień pobytu (wyżywienie, nocleg). Dzieci do 7 lat 85 zł. (1/2 wyżywienia).

Przedpłaty należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia br.

Wysokość przedpłaty wynosi 100 zł. od osoby. Na wpłacie konieczne jest napisanie za ile osób wnosimy wpłatę, ile pokoi rezerwujemy (np. 1 pok. jednoosoby i jeden dwuosobowy) i w jakich dniach chcemy być w ośrodku.

Nr konta bankowego: 76 1090 2167 0000 0001 1694 3902, B.Z. WBK S.A. Oddział w Głuchołazach.

Osoby, które nie wniosą przedpłaty w terminie, proszone są rezerwować miejsca indywidualnie. Telefon kontaktowy do ośrodka: Marzena Jończy, 602 714 328, (77) 439 75 94

Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w zjeździe.
Prezes Związku i członkowie zarządu


Zarząd Związku składa podziękowanie Piotrowi z Sandomierza za ogromne zaangażowanie w organizację zjazdu w Sandomierzu. Docenimy Jego starania, poświęcenie czasu i energii. Jednak opinie o tym ośrodku jakie znaleźliśmy w Internecie, zmusiły nas do poszukiwania innego miejsca, gdyż nie mogliśmy dopuścić do zaistnienia nieprzyjemnych sytuacji w czasie naszego pobytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *