Ważne informacje dotyczące Zjazdu!

Otrzymaliśmy informację z Hotelu Diana w Skępem, że wszystkie pokoje zostały już zarezerwowane. Niestety, jak co roku, pojawia się problem osób podróżujących pojedynczo i braku wystarczającej ilości pokojów jednoosobowych. Tym samym zajęte są pokoje, które mogłyby zostać wykorzystane przez więcej niż jedną osobę. Jeśli ktoś z singli nie ma nic przeciwko towarzystwu w pokoju (wszak wszyscy jesteśmy rodziną) proszę o taką informację na maila zarzad@zoltowscy.pl lub o kontakt telefoniczny 602 667 462 – Agnieszka.

W przypadku akcesu przyjazdu większej ilości osób niż moce przerobowe Hotelu Diana postaramy się ulokować wszystkich Żółtowskich w jednym ośrodku w bliskiej odległości od Diany w podobnej cenie.

Chcemy poinformować również o zamówieniu autokaru na wycieczkę do Golubia-Dobrzynia i Szafarni. Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w wycieczce.

Zarząd Związku

4 thoughts on “Ważne informacje dotyczące Zjazdu!

  1. Agnieszka pisze:

    Małgosiu – mam nadzieję, że brak miejsc nie zniechęci Cię do uczestnictwa w Zjeździe, daj znać, czy udało się zarezerwować pokój w zajeździe i czy jest tam więcej miejsc. Skontaktuj się, proszę, z Panią Tężycką, właścicielką hotelu Diana celem uczestnictwa w uroczystej kolacji, a być może i w pozostałych posiłkach 🙂

  2. Małgorzata z Bródna pisze:

    No to należę do tych, co się zagapili i spóźnili 🙁 . Niedaleko jest Zajazd Nova. Wysłałam maila z pytaniem, czy mają wolne pokoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *