Odeszli od nas

W dniu 23 lipca 2021 zmarł w wieku 88 lat kochany Brat, Szwagier, Wujek i Przyjaciel

Andrzej Marek Żółtowski

Nabożeństwo żałobne odbędzie się  4 sierpnia 2021 o godz. 11:00 w kościele pw. św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.

O czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku

cioteczne rodzeństwo, bratowa, rodzina i przyjaciele

Wyrazy współczucia rodzinie zmarłego śp. Andrzeja Marka Żółtowskiego składają Prezes Związku Rodu Żółtowskich wraz z Zarządem


Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,  że w dniu 22 sierpnia 2021 roku w wieku 72 lat, po dzielnej walce z chorobą, zmarła nasza ukochana Mama, Babcia i Siostra

Maria Tumanowicz

Wieloletnia pracownica Biura Projektów Budownictwa Komunalnego „Stolica” w pracowni Projektowania Modelowego, Miejskiego Biura Projektów WARCENT i WADECO-APAR.

Wyjątkowo dobra, skromna i uczynna, o wielkim sercu, zawsze służąca wszystkim pomocą i wsparciem. Wielka miłośniczka prac ogrodowych, działkowiczka i zapaloa brydżystka.

Msza żałobna pogrzebowa odbędzie się 1 września 2021 o godzinie 13:00 w kaplicy Domu Pogrzebowego na Powązkach Wojskowych. Po mszy nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego (kw. A 27-6-16).

Organizatorem uroczystości pogrzebowej jest Dom Pogrzebowy „Służew”

Wyrazy współczucia rodzinie zmarłej śp. Marii Tumanowicz składają Prezes Związku Rodu Żółtowskich wraz z Zarządem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *